DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

  Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin bizi, tecrübeli, değer katan, yaptığımız her işte kaliteye önem veren kalıcı bir iş ortağı olarak görmelerini istiyoruz. Her fırsatta müşterilerimizin gereksinimleri gidermek ve hizmetlerimizden memnun kalacakları bir ortamı yaratmak için çalışıyoruz.

  Uzun Vadeli Bakış Açısı
Kısa dönemli sonuçları göz ardı etmeden, amacımız uzun dönemde başarılı olmaktır. Hiç bir iş ortağımızla bir defa çalışmak için iş yapmıyoruz.

  Öncü olmak
Çalıştığımız alan ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip eder, müşterilerimize yeni alan ve teknolojilerde öncü çözümler sunarız.

  İş Tatmini
Söz verdiğimiz işi yerine getiririz. Hedeflerimize ulaşmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerin başarılarına katkıda bulunduğumuzu görmek, motivasyonumuzu artırıyor, yeni zorluklarla baş edebilmemiz için gerekli azmi veriyor.

  Bilgi Dağılımı
Doğru kişilere, doğru zamanda gerekli bilgilerin verilmesi hepimizin yükümlülüğüdür. Tüm iş kademelerinde, belirli bilgilerin doğru yerlere eriştiğinden emin olmak ancak tüm çalışanların katılımı ve denetimi ile mümkündür.

  İletişim
Tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla açık, dürüst ve etkin bir iletişim kurarız.

  Kalite ve Uyumluluk
İşlerimizi kanunlara, yönetmeliklere, ulusal, uluslararası endüstriyel ve kalite standartlarına uygun olarak yaparız.

  Çevre Duyarlılığı
PERLİT olarak, çevremizin kalitesini korumak ve iyileştirmek, kişi sağlığını korumaya yardımcı olmak ve doğal kaynakları özenli ve akılcı kullanmak temel ilkelerimizdendir.